Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana, temel ilkelerini insani değerler üzerine oluşturan EKMAS Group, iş yaşamında 35 yıllık bir geçmişe sahiptir. İzmir merkezli olan EKMAS Group, Türkiye’nin dört bir yanında insan yaşamına değer katmayı amaçlarken, benzersiz işlere imza atmayı temel hedefi olarak belirlemektedir. İnşaat, mühendislik, otomotiv, gayrimenkul – yatırım, sigorta, spor ve medya sektörlerinde ortaya koyduğu sürdürülebilir kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürekli büyümektedir.

15’ten fazla sektörde hizmet gösteren 16 farklı şirketi bünyesinde barındıran EKMAS Group, 1.000’in üzerinde çalışanı ile bu alanlarda yürüttüğü prestijli projeler ve iş ortaklıkları sayesinde sürekli büyümeyi, büyürken de Türkiye’nin gelişimine katkı sağlamayı ana hedefi olarak belirlemektedir.

EKMEKÇİOĞLU Ailesi’nin markası olan EKMAS Group, faaliyet gösterdiği tüm bu alanlarda kalite standartlarını takip ederken, bunları daha üst seviyelere taşımayı alışkanlık haline getirmiştir. EKMAS Group, bünyesinde faaliyet gösteren tüm şirketler; kaynakları doğru yer ve zamanda, yeterli miktarda kullanarak sürdürülebilir, insani değerler ile doğaya saygılı, uluslararası standartlarda ve müşteri memnuniyeti odaklı projeler üretmektedir.

Bize Ulaşın

EKMAS Group şirketleri;

EKMAS Yapı
EGEM Otomotiv
EGEM Opel
EGEM Citroen
EGEM Peugeot
EGEM Spoticar 2. El
EGEM Eurorepar Car Service
REO Mühendislik
EKMAS Yatırım
REO Lift
REO Medya
EKMAS Sigorta
EKMAS AVM
EKMAS Oto Aksesuar
EKMAS Spor
Bergama Futbol Kulübü
Club Sportiva Balıkesir

16
Şirket
15
Faaliyet Alanı
900
Çalışan