Değerli iş ortaklarımız ve kıymetli çalışanlarımız;
Ekmekçioğlu Ailesi olarak 30 yılı aşkın süredir benimsediğimiz kusursuz hizmet ilkemiz ile büyümeye ve farklı alanlarda varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz.
Her geçen gün gelişen iş hacmimiz ve dahil olduğumuz tüm sektörlerde yakaladığımız başarının arkasında işine, hedefine ve ilkelerine sıkı sıkıya bağlanmış büyük bir ekip var.

Önümüzdeki uzun yolu yürürken de tüm hedeflerimize ve ilkelerimize olan bağlılığımızı ilk sıraya koyacak, ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacak sağlam adımlar atmaya devam ediyoruz, edeceğiz.

Bunu yaparken ülkemizin ve şirketimizin geleceğinin teminatı olan gençlerimiz ile birlikte çalışmaya devam edecek; onların evrensel ve dinamik bakış açıları ile hedeflerimizi genişleterek yol alacağız. Motivasyonumuzu, disiplinimizi ve enerjimizi farklı alanlara yönlendirmeye ve ortaya başarılı ve benzersiz projeler çıkarmayı düstur edindik.

EKMAS Group Yönetim Kurulu Başkanı olarak geldiğimiz bu parlak nokta için, tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizlere güvenen değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederim.

Sevgi, saygı ve selamlarımla.
Özgür Ekmekçioğlu

ÖZGÜR EKMEKÇİOĞLU

Yaşama, Doğaya Ve İnsana Önem Veren Projelerimiz İle, İzmir’de Her Geçen Gün Büyüyoruz.