Etik İlkelerimiz
İnsan Merkezli Etik İlkelerimiz
Etik İlkelerimiz
01
Sözümüzün Eriyiz

Tüm süreçlerimizde dürüst, şeffaf, adil olmayı vazgeçilmez temel ilke kabul ederiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana ve sonsuza kadar onur ve itibarı en önemli değerimiz olarak kabul ederiz. Tüm iş ortaklarımız, paydaşlarımız ve müşterilerimizle güven esaslı ilişki kurarız.

02
Değer Yaratırız

Var olduğumuz yer yede değer yaratma ve değerli olanı koruma prensibini ilke ediniriz. “İyinin Sonu Yok” felsefesinden hareketle mükemmeli ararız. Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek bırakabilmek adına var gücümüzle çalışırız.

03
Liyakatla Hareket Ederiz

Farklılıklara saygı duyar, dil-din-ırk-cinsiyet ayrımı gözetmeksizin çalışırız. Liyakatı esas alır, mesleki deneyimlerini artırmayı hedefleriz. Süreçlerimizi, kişilere değil, ilke ve prensiplerimize bağlı bir şekilde yönetiriz. Eşitlik ve adaleti özenle koruruz.

04
Saygı Duyarız

Doğaya, insana ve tüm canlılara saygı duyarız. Bu yönde sosyal sorumluluk projeleri üretir ve onları destekleriz. Sürdürülebilir olmanın temel şartının saygıdan geçtiğine inanır ve tüm iş süreçlerinde bu ilkemize sahip çıkarır, onu geliştiririz.

05
Kalite Vazgeçilmezimiz

“İnanlar güzel şeylere layıktır” ve tüm şirketlerimiz, yüksek kalite standartlarında iş ve hizmet üretir. Değişime öncülük eder, yeni fırsatları destekler, girişim adımlarını cesaretle, hızlıca atarız. Evrenseliz ve dünya standartlarında iş yaparız.