EKMAS MANİSA’DA YAŞAM BAŞLADI

EKMAS Yapı’nın Manisa’ya değer katan projesinde az katlı hayat, yemyeşil alanlar, sosyal tesisler ve huzurla birlikte başladı

EKMAS MANİSA’DA YAŞAM BAŞLADI EKMAS MANİSA’DA YAŞAM BAŞLADI
TÜRKİYE VE AVRUPA PAZAR LİDERİ

EKMAS Group şirketlerinden A Yangın, yangın korunum ekipmanları üretimin sektöründe zirvede yer alıyor.

TÜRKİYE VE AVRUPA PAZAR LİDERİ TÜRKİYE VE AVRUPA PAZAR LİDERİ
“Mutluyuz” Filminin Sponsoru Olduk

EKMAS Group, başrollerini İbrahim Büyükak ile Yasemin Sakallıoğlu’nun üstlendiği, 25 Film tarafından çekilen Mutluyuz filminin sponsoru oldu.

“Mutluyuz”  Filminin Sponsoru Olduk “Mutluyuz”  Filminin Sponsoru Olduk
OPEL EGEM’E ÖDÜL YAĞMURU

Türkiye’nin En İyi Bayisi Opel Egem, Ticari Araç Satış Hedefi Gerçekleştirme ve PSA Finans Kredi Türkiye Şampiyonu olurken, Perakende Hedef Gerçekleştirme’de ikinciliği aldı.

OPEL EGEM’E ÖDÜL YAĞMURU OPEL EGEM’E ÖDÜL YAĞMURU
EKMAS Group
Gücümüzü temelimizden alıyor, değer yaratıyor, değerli olanı koruyor ve daha iyi bir dünya için çalışıyoruz.
EkmasGroup
Dijital Yolculukla Geleceği Yakalıyoruz
Dünya baş döndürücü bir hızla gelişiyor ve değişiyor. EKMAS Group, geleceğe bugünden hazır olmak için heyecan verici bir yolculuk yapıyor.
Dijital Yolculuk
EKMAS Connect
IT süreçlerimizi kişiye özel çözümler sunarak takip edip yönetmemizi sağlayan EKMAS Connect, bizi geleceğe bugünden hazırlıyor.
EKMAS Finans
Banka entegrasyonu, hızlı haberleşme ve detaylı kayıtlar ile hızı ve etkin bir finans yönetimi ile dijital dönüşümü sağlıyoruz.
EKMAS Finans
EKMAS Stok Yönetimi (ESY)
Dijital yolculuğumuzun en önemli adımlarından biri olan EYS, tüm süreçleri bir araya getirerek EKMAS Group’un rekabetçi gücünü oluşturuyor.
EKMAS Stok Yönetimi (ESY)
EKMAS X Files
EKMAS Group çatısı altındaki tüm dijital kayıtlar ve kişisel veriler, özel bir yazılımla güvenli ve gizli hale dönüşüyor.
EKMAS X Files
Genç Yetenek
EKMAS “GEN Z”
EKMAS “GEN Z”, yeni mezun veya en fazla üç yıl iş tecrübesi olan gençleri, uzun bir eğitim maratonuna sahip program kapsamında istihdam eder.
Gençlerle Geleceğe
EKMAS, yeni mezun ve iş tecrübesi az gençleri, yumuşak geçişlerle geleceğe hazırlar ve kariyer eğitimlerine katkı sağlar.
Gençlerle Geleceğe
Win-Win
EKMAS, “GEN Z” programı sayesinde bir pozisyon için en uygun yeteneklere ulaşır, onların iş tatminini eğitimle destekler, uzun soluklu bir gelecek planlamasıyla “win-win” sağlar.
Win-Win
Birlikte Geleceğe
EKMAS “GEN Z” programı, kuşaklar arası buzları kırar, ortak zeminde karşılıklı yeni şeyler öğrenip üreterek topluma fayda sağlar.
Birlikte Geleceğe
Sponsorluk
Kültür – Sanat – Spor
EKMAS Group, bu topraklarda kazandıklarını yine bu topraklara veriyor, spor, kültür ve sanat alanlarında sponsorluklar yapıyor.
Mutluyuz Filmi
İbrahim Büyükak ile Yasemin Sakallıoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Mutluyuz” isimli filmin sponsoru olduk, sanatın yanında yer aldık.
Kuzey Yıldızı
Galatasaray EKMAS
Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Galatasaray’a 2023/2024 sezonu boyunca ana sponsor olduk.
Galatasaray EKMAS
Kuzey Yıldızı
TFF 2. Lig kulüplerinden Menemen FK’ya sponsor olduk, bir sezon boyunca “Kuzey Yıldızı” projesini hayata geçirdik.
Mutluyuz Filmi
RAKAMLARLA EKMAS
Daha Güzel Bir Geleceğe Doğru
Gelecek, gençlerimizin omuzlarında yükseliyor ve bize daha güzel bir dünya için rehberlik ediyor. EKMAS Group, yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizle çıktığı yolculukta emin adımlarla büyüyor.
Ödüllerimiz
14

EGEM Otomotiv, kazandığı 10 ödülle otomotiv sektöründe zirvedeki yerini sağlamlaştırdı, Saff Kazdağları projesi ise üçü uluslararası toplam 4 ödül aldı.

Genç Çalışan
%38

EKMAS Group, genç çalışan sayısını artırarak enerjisini ve sinerjisini her gün yükseltiyor, geleceğe daha da güvenle bakıyor.

Yapı Projesi
14

EKMAS Group bünyesindeki EKMAS Yapı, 14 ayrı projeyi aynı anda inşa ediyor, İzmir’e 6.500 konut daha kazandırıyor.

Sektörler
5

EKMAS Group, yapı, otomotiv, mühendislik, sanayi ve yatırım sektörlerinde her geçen gün gücüne güç katıyor.

Gücü Temelinde
Hakkımızda
Gücü Temelinde
“Bir ağacın toprak saldığı kök ne kadar sağlamsa gövdesi de o kadar dik durur.” Yaklaşık yarım asır önce bu topraklara kök salan EKMAS Group ve Ekmekçioğlu Ailesi de gücünü köklü temellerinden alıyor. Onursal Başkanımız Rafet Ekmekçioğlu’nun yıllar önce attığı tohumların her biri bugün görkemli bir çınar ağacına, her bir dalı ise ülkemize farklı sektörlerde katma değer yaratan kuruluşlara dönüştü.
Bize Ulaşın
Değer yaratan projelerin mimarı, değerli olanı koruyan sistemlerin üreticisi EKMAS Group Ailesi’ne katılarak siz de yarına bugünden hazır olabilirsiniz.
Vizyonumuz
Yarının Dünyasına Hazırlanmak
Geleceğin dünyasında bugünden yer alabilmek için, kaliteli hizmette öncü olmak.
  • Girişimci EKMAS Group, genç ekibinin dinamik ruhuyla “İyinin Sonu Yok” felsefesine inanıyor ve her günü, dünden daha güzel kılmak için çalışıyor.
  • Çağdaş EKMAS Group, Z Kuşağı’nın yöneteceği bir dünya için şimdiden hazırlanıyor, değişimin hızını yakalıyor.
  • Hızlı EKMAS Group, hızlı karar alıp hayata geçirme mekanizmaları sayesinde geleceğe doğru hızla akan dünyadaki yerini güçlü bir şekilde alıyor.
  • Çevreci İnsanlığın geleceğinin doğanın geleceği ile sıkı sıkıya bağlı olduğu bilinciyle çalışıyor, sürdürülebilirlik ilkesinden sapmadan üretmeye devam ediyoruz.
Yarının Dünyasına Hazırlanmak
Medya Merkezi
Size Bir Haberimiz Var
Yapı, otomotiv, yatırım, sanayi ve mühendislik sektörlerinde faaliyet gösteren EKMAS Group ile ilgili bültenlere en hızlı şekilde ulaşarak güncel kampanyalar, sektörel yenilikler ve toplumsal sorumluluk projelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.