Sektörler
EKMAS Yatırım
EKMAS Yatırım
35 Yıllık Deneyimin Genç Markası
35 yıllık EKMAS Group deneyimi, sürdürülebilir ve çevre dostu uygulamaları yeni bir bakış açısıyla hayata geçiren EKMAS Yatırım’ı doğurdu. Genç EKMAS Yatırım, arsa projesi geliştirme, turizm, otomotiv, teknoloji, pazarlama ve sosyal sorumluluk alanlarında devam ediyor. Başka Köy, ArsaVev, Saff KAZDAĞLARI, Crocus ve Talkstar gibi önemli markaları çatısı altında bulunduruyor.
Lokasyon olarak gözde yerlerde, şehrin karmaşasından uzak, insanların sevdikleriyle hayal ettikleri yaşamı kurabilecekleri, projelendirilmiş ve sosyal donatılar ile zenginleştirilmiş sosyal arsa mantığı ile projeler üretmekteyiz. Profesyonel ekip ile arsa satın alımı, planlama, projelendirme, gerekli kurumlardan izinlerin alınması, inşaat süreçleri ve satış süreci de dahil olmak üzere tüm süreçleri başarıyla yönetiriz. Amacımız, yatırımcılarımıza kaliteli ve yüksek getirileri olan yatırım fırsatları sunuyoruz.

Çevre dostu bir yenilik olan ve ülkemizde gün geçtikçe rağbet gören mini elektrikli otomobil alanında öncü olan XEV Yoyo markasının Türkiye’de distribütörlüğünü üstleniyoruz. EKMAS Yatırım güvencesi ile yapılan teknoloji yatırımlarımız portföyümüzde yer alan stratejik yatırımlarımızdan biridir. Teknoloji sektörü hızla büyüyen, sürekli gelişim halinde olan bir sektördür ve yeniliklerle doludur. Bu nedenle teknoloji yatırımları portföyümüzün önemli bir bölümünü oluştururuyor. Start-up’lara yatırım yaparak geleceğin teknolojilerini ve başarılı şirketlerini destekliyoruz.

Dünya genelinde Charter yapan Crocus Yacht ve tüm projelerimizin medya planlama ve prodüksiyonunda aktif rol alan Rain Ajan’s ile yatırım alanlarımızı büyütmeye devam ediyoruz.