09/01/2024

İki Bin Kişilik Gala

İki Bin Kişilik Gala
İki Bin Kişilik Gala

İki Bin Kişilik Gala

EKMAS’ın sponsor olduğu, başrollerini İbrahim Büyükak ile Yasemin Sakallıoğlu’nun paylaştığı Mutluyuz filminin İzmir Galası, iki bin kişinin davetlinin katılımıyla gerçekleşti. 

EKMAS’ın iş, sanat ve spor dünyasının öne gelen davetlilerini İstinyePark Renk Sineması’nda buluşturduğu galaya, oyuncular İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu da katıldı. Büyükak ve Sakallıoğlu, gösterimden önce davetliler ile neşeli bir sohbet gerçekleştirdi ve iki bin kişilik selfie çekti. EKMAS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, sohbet bitiminde oyunculara günün anısına anlamlı hediyeler takdim etti. Büyükak ve Sakallıoğlu, beş salonun dolduğu ve iki bin kişinin izlediği filmi, davetliler ile birlikte seyretti ve ardından da verilen partiye katıldı.

EKMAS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, EKMAS’ın sanat, kültür ve spor alanındaki sponsorluklarının devam edeceğini belirterek, “Galatasaray Basketbol Erkek Takımı isim ve forma sponsoruyuz. Mutluyuz filmi ise kurumsal bakış açımızın bir başka yansıması. Bu güzel günde bizimle beraber olan herkese, özellikle de oyunculara çok teşekkür ediyorum” dedi.